День працівників освіти у нашій школі

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. 

Відбулося таке свято і в Крукеницькій ЗОШ I-III ступенів-ліцеї. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. Директор школи Панчишин Галина Йосифівна  привітала всіх вчителів з їх професійним святом: « Дорогі , милі вчителі ! Дякуємо за Ваш самовіддану працю ! Нехай життя дарує Вам веселку посмішок. Величезної любові , тепла у відносинах з Вашими близькими та друзями. Міцного Вам здоров'я і великого щастя ! »

Учні школи підготували святковий концерт «Учителеві жовтень посміхається!». Діти вітали своїх вчителів піснями, танцями та іншими виступами. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи - ліцею від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок. 

Хочемо побажати всім працівникам освіти 
     Щастя і здоров’я міцного! 
     Учнів вдячних! 
     Чистих світанків, 
     Сонячних ранків! 
     Промінь сонця 
      в кожне віконце! 
     Ніжної ласки, 
     Душевної казки, 
     Щастя без ліку 
    І довгого віку!
 

Перше вересня у нашій школі

  Першого вересня шкільне подвір’я  Крукеницької ЗОШ І-ІІI ст. знову наповнились веселим гамором, і школа радо зустрічала святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної альма-матер удруге, втретє, вчетверте…ну а хтось – востаннє чи перше.

Англомовний пришкільний табір «Happy life»

31.05.2016р. у таборі «Happy life» було проведено змагання по футболу, де командою переможцем були хлопці групи «Champions».

День вишиванки (19.05.2016)

19 травня 2016 року у Крукеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День вишиванки. Учні, вчителі та батьки прийшли до школи у вишитих сорочках.

Відкритий урок у другому класі "Основні ознаки речення. Поділ тексту на речення" (18.02.2016)

18.02.2016 року в Крукеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено відкритий урок у 2 класі на тему: «Основні ознаки речення. Поділ тексту на речення».

Мета уроку: дати поняття про речення, як одиницю мовлення; розвивати вміння ділити текст на речення, розпізнавати на слух завершене і незавершене речення; виховувати бережливе ставлення до природи.

Вечір зустрічі випускників (06.02.2016)

 Зустріч із шкільним минулим - це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, екскурсії разом із класом, є час подякувати мудрим вчителям за правильні поради. І так прекрасно, що існує у Крукеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів традиція — щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи.

6 лютого у теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі колишні випускники, які закінчили школу 1, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 років тому. З привітальним словом виступила директор школи Панчишин Галина Йосифівна.

Загальношкільна лінійка "Слово про Героїв Крут" (29.01.2016)

 29 січня в Крукеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена загальношкільна лінійка "Слово про Героїв Крут".

Підготувала захід педагог-організатор Телятинська Н.М. Активну участь у проведенні взяли учні 6 класу, які ознайомили присутніх з історичними подіями, прочитали вірші присвячені героям.

Заходи присвячені захисту дітей з обмеженими можливостями (03.12.2015)

 З метою привернення уваги суспільства до розв’язання проблем осіб із обмеженими фізичними можливостями з 03-11 грудня 2015 р.уКрукеницькій ЗОШ І-ІІІ ст. соціально-психологічною службою було проведено ряд заходів присвячених захисту дітей з обмеженими можливостями.


Правовий брейн-ринг «Я і мої права» (11.12.2015)

 10 грудня 2015 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня праваУ Крукеницькі ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся традиційний правовий брейн-ринг «Я і мої права». Метою брейн-рингу є відзначення Міжнародного дня прав людини, вивчення Конституції України, популяризація правових знань, формування правової культури учнів, підвищення їх ерудиції та розвиток логічного мислення.

Проведення Всеукраїнський тиждень права (11.12.2015)

Відповідно до плану роботи школи на 2015-2016 навчальний рік та з метою поглиблення правових знань школярів з 07 -11.12.2015 р. у Крукеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Всеукраїнський тиждень права.

В 11 класі вчитель історії Макар Л.Я. провела урок- диспут «Сторінками декларації прав дитини» на якій учні ознайомилися з міжнародними документами з права людини і прав дитини , наводили приклади прав і свобод людини.