Перше вересня у нашій школі

  Першого вересня шкільне подвір’я  Крукеницької ЗОШ І-ІІI ст. знову наповнились веселим гамором, і школа радо зустрічала святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної альма-матер удруге, втретє, вчетверте…ну а хтось – востаннє чи перше.

Цього дня представники учнівської молоді стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні.

Це свято є завжди дуже хвилюючим і зворушливим для вчителів батьків і, звичайно ж, учнів. На святі панувала затишна та тепла атмосфера. Директор школи, Панчишин Г.Й., у своєму зверненні до школярів побажала всім успіхів у навчанні, здійснення задумів та мрій.

На святі з привітаннями виступила методист відділу освіти Гудима Лідія Ярославівна, а також о.Микола та о.Михайло які, привітали усіх присутніх зі святом та з початком нового навчального року. Особливим це свято стало і для наших першокласників. Адже у їхньому житті відкрито нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок. І не дивно, що саме їм, першокласникам, адресовані цього дня найтепліші слова. Віршами, та піснями вітали наймолодших школярів і їх старші колеги. Організувала та провела свято педагог-організатор Телятинська Н.М

Додати коментар


Захисний код
Оновити