День працівників освіти у нашій школі

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. 

Відбулося таке свято і в Крукеницькій ЗОШ I-III ступенів-ліцеї. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. Директор школи Панчишин Галина Йосифівна  привітала всіх вчителів з їх професійним святом: « Дорогі , милі вчителі ! Дякуємо за Ваш самовіддану працю ! Нехай життя дарує Вам веселку посмішок. Величезної любові , тепла у відносинах з Вашими близькими та друзями. Міцного Вам здоров'я і великого щастя ! »

Учні школи підготували святковий концерт «Учителеві жовтень посміхається!». Діти вітали своїх вчителів піснями, танцями та іншими виступами. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи - ліцею від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок. 

Хочемо побажати всім працівникам освіти 
     Щастя і здоров’я міцного! 
     Учнів вдячних! 
     Чистих світанків, 
     Сонячних ранків! 
     Промінь сонця 
      в кожне віконце! 
     Ніжної ласки, 
     Душевної казки, 
     Щастя без ліку 
    І довгого віку!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити